
24" White Free Form Manufactured Wood Bar Table By Homeroots
Enhance The Trendy, Contemporary Look Of Your Casual Dining Area With This Spacesaver Bar Table Featuring Clean Lines And A Chic White Finish. This Moon Shaped Home Bar Table Can Be Placed Up Against A Wall To Save Space In Smaller Living Spaces Like Cond
Specifications
| Product Dimensions: | 41" H x 23.75" W x 35.5" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | White |
| Product Weight: | 22.00 Pounds |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332774 |
| Product UPC: | 4512822776897 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $162.55
-65%$162.55
$56.89More Images



24" White Free Form Manufactured Wood Bar Table By Homeroots
Enhance The Trendy, Contemporary Look Of Your Casual Dining Area With This Spacesaver Bar Table Featuring Clean Lines And A Chic White Finish. This Moon Shaped Home Bar Table Can Be Placed Up Against A Wall To Save Space In Smaller Living Spaces Like Cond
Specifications
| Product Dimensions: | 41" H x 23.75" W x 35.5" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | White |
| Product Weight: | 22.00 Pounds |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332774 |
| Product UPC: | 4512822776897 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance The Trendy, Contemporary Look Of Your Casual Dining Area With This Spacesaver Bar Table Featuring Clean Lines And A Chic White Finish. This Moon Shaped Home Bar Table Can Be Placed Up Against A Wall To Save Space In Smaller Living Spaces Like Cond
Specifications
| Product Dimensions: | 41" H x 23.75" W x 35.5" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | White |
| Product Weight: | 22.00 Pounds |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332774 |
| Product UPC: | 4512822776897 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























