
24" White End Table With 6 By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" White End Table With 6. Made Of Manufactured Wood, The White Coloration Throughout Gives This Piece An Updated And Refreshing Look. Side Tables Are A Great Way To Flank Your Sofa, Use As An Accent Next To Your Favorite Chair, Or Can Even Be Used Bedside. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | White |
| Product Weight: | 27.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332836 |
| Product UPC: | 4512822774497 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $137.91
-65%$137.91
$48.27More Images



24" White End Table With 6 By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" White End Table With 6. Made Of Manufactured Wood, The White Coloration Throughout Gives This Piece An Updated And Refreshing Look. Side Tables Are A Great Way To Flank Your Sofa, Use As An Accent Next To Your Favorite Chair, Or Can Even Be Used Bedside. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | White |
| Product Weight: | 27.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332836 |
| Product UPC: | 4512822774497 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" White End Table With 6. Made Of Manufactured Wood, The White Coloration Throughout Gives This Piece An Updated And Refreshing Look. Side Tables Are A Great Way To Flank Your Sofa, Use As An Accent Next To Your Favorite Chair, Or Can Even Be Used Bedside. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | White |
| Product Weight: | 27.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332836 |
| Product UPC: | 4512822774497 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























