
24" Silver Mirrored Square End Table By Homeroots
Show Off Your Exquisite Taste With This 24" Silver Mirrored Square End Table. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. This Versatile Table Is A Great Accent For Most Any Room. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Composite Wood, Mirror, Crystal |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 36.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486408 |
| Product UPC: | 606114067184 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Features A Silver Mirrored Square Tabletop Surface. |
| Mirrored Table Top |
| Table Is Versatile With Many Possible Uses. Use As: End Table, Side Table, Bedside Table, Nightstand, Or Snack Table. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images







24" Silver Mirrored Square End Table By Homeroots
Show Off Your Exquisite Taste With This 24" Silver Mirrored Square End Table. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. This Versatile Table Is A Great Accent For Most Any Room. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Composite Wood, Mirror, Crystal |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 36.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486408 |
| Product UPC: | 606114067184 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Features A Silver Mirrored Square Tabletop Surface. |
| Mirrored Table Top |
| Table Is Versatile With Many Possible Uses. Use As: End Table, Side Table, Bedside Table, Nightstand, Or Snack Table. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Show Off Your Exquisite Taste With This 24" Silver Mirrored Square End Table. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. This Versatile Table Is A Great Accent For Most Any Room. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Composite Wood, Mirror, Crystal |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 36.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486408 |
| Product UPC: | 606114067184 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Features A Silver Mirrored Square Tabletop Surface. |
| Mirrored Table Top |
| Table Is Versatile With Many Possible Uses. Use As: End Table, Side Table, Bedside Table, Nightstand, Or Snack Table. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























