
24" Silver Mirrored And Manufactured Wood Square End Table By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" Silver Mirrored And Manufactured Wood Square End Table. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Mirrored, Glass, GemStones, Composite Wood |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 35.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486374 |
| Product UPC: | 606114066941 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Beveled Mirrored Tapered-Square Leg |
| Beveled Mirrored Top, Arched Apron With Faux Stones Inlay & 4Mm Clear Tempered Glass |
| Glam Style (No Storage) |
| Square Leg End Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $273.70
-65%$273.70
$95.79More Images




24" Silver Mirrored And Manufactured Wood Square End Table By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" Silver Mirrored And Manufactured Wood Square End Table. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Mirrored, Glass, GemStones, Composite Wood |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 35.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486374 |
| Product UPC: | 606114066941 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Beveled Mirrored Tapered-Square Leg |
| Beveled Mirrored Top, Arched Apron With Faux Stones Inlay & 4Mm Clear Tempered Glass |
| Glam Style (No Storage) |
| Square Leg End Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" Silver Mirrored And Manufactured Wood Square End Table. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Mirrored, Glass, GemStones, Composite Wood |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 35.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486374 |
| Product UPC: | 606114066941 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Beveled Mirrored Tapered-Square Leg |
| Beveled Mirrored Top, Arched Apron With Faux Stones Inlay & 4Mm Clear Tempered Glass |
| Glam Style (No Storage) |
| Square Leg End Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























