
24" Multicolor Canvas Vertical 3 Panels Photo By Homeroots
Give your home a look both artistic and unique with this lovely photo. This photo is a superbly crafted piece with three panels on canvas. Its style is both one of a kind and contemporary, and its durable as well. As for measurements, they are 24 for height, 24 for width, and 2 for depth, and it weighs 10.3 pounds. If you want a practical, gorgeous, and long-lasting photo, this is the one for you.
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Cotton Canvas |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284009 |
| Product UPC: | 689805021658 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $214.36
-65%$214.36
$75.03More Images




24" Multicolor Canvas Vertical 3 Panels Photo By Homeroots
Give your home a look both artistic and unique with this lovely photo. This photo is a superbly crafted piece with three panels on canvas. Its style is both one of a kind and contemporary, and its durable as well. As for measurements, they are 24 for height, 24 for width, and 2 for depth, and it weighs 10.3 pounds. If you want a practical, gorgeous, and long-lasting photo, this is the one for you.
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Cotton Canvas |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284009 |
| Product UPC: | 689805021658 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Give your home a look both artistic and unique with this lovely photo. This photo is a superbly crafted piece with three panels on canvas. Its style is both one of a kind and contemporary, and its durable as well. As for measurements, they are 24 for height, 24 for width, and 2 for depth, and it weighs 10.3 pounds. If you want a practical, gorgeous, and long-lasting photo, this is the one for you.
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Cotton Canvas |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284009 |
| Product UPC: | 689805021658 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























