
24" Mirrored Square End Table By Homeroots
Distinctive In Style The 24" Mirrored Square End Table Radiates A Versatile Charm. A Great Accent On Either Side Of The Sofa Or Bed, This Adorable End Or Side Table Is Just What You Need. This Versatile Table Is A Great Accent For Most Any Room. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Faux Crystals, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 59.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486402 |
| Product UPC: | 606114067122 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Features A Mirrored Mirrored Square Tabletop Surface. |
| Table Is Versatile With Many Possible Uses. Use As: End Table, Side Table, Bedside Table, Nightstand, Or Snack Table. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images






24" Mirrored Square End Table By Homeroots
Distinctive In Style The 24" Mirrored Square End Table Radiates A Versatile Charm. A Great Accent On Either Side Of The Sofa Or Bed, This Adorable End Or Side Table Is Just What You Need. This Versatile Table Is A Great Accent For Most Any Room. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Faux Crystals, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 59.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486402 |
| Product UPC: | 606114067122 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Features A Mirrored Mirrored Square Tabletop Surface. |
| Table Is Versatile With Many Possible Uses. Use As: End Table, Side Table, Bedside Table, Nightstand, Or Snack Table. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Distinctive In Style The 24" Mirrored Square End Table Radiates A Versatile Charm. A Great Accent On Either Side Of The Sofa Or Bed, This Adorable End Or Side Table Is Just What You Need. This Versatile Table Is A Great Accent For Most Any Room. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Faux Crystals, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 59.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486402 |
| Product UPC: | 606114067122 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Features A Mirrored Mirrored Square Tabletop Surface. |
| Table Is Versatile With Many Possible Uses. Use As: End Table, Side Table, Bedside Table, Nightstand, Or Snack Table. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























