
24" Mirrored Contemporary Stacking Square End Table By Homeroots
Distinctive In Style The 24" Mirrored Contemporary Stacking Square End Table Radiates A Versatile Charm. Side Tables Are A Great Way To Flank Your Sofa, Use As An Accent Next To Your Favorite Chair, Or Can Even Be Used Bedside. You Can Also Use It As An Entryway Table To Hold Your Keys. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 112.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 486347 |
| Product UPC: | 606114066743 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Contemporary And Modern Mirrored Stacking Blocks Occasional End Or Side Table |
| Features A Mirrored Pedestal Base |
| This Square Table Will Be The Perfect Accent To Your Room. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $531.30
-65%$531.30
$185.95More Images






24" Mirrored Contemporary Stacking Square End Table By Homeroots
Distinctive In Style The 24" Mirrored Contemporary Stacking Square End Table Radiates A Versatile Charm. Side Tables Are A Great Way To Flank Your Sofa, Use As An Accent Next To Your Favorite Chair, Or Can Even Be Used Bedside. You Can Also Use It As An Entryway Table To Hold Your Keys. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 112.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 486347 |
| Product UPC: | 606114066743 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Contemporary And Modern Mirrored Stacking Blocks Occasional End Or Side Table |
| Features A Mirrored Pedestal Base |
| This Square Table Will Be The Perfect Accent To Your Room. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Distinctive In Style The 24" Mirrored Contemporary Stacking Square End Table Radiates A Versatile Charm. Side Tables Are A Great Way To Flank Your Sofa, Use As An Accent Next To Your Favorite Chair, Or Can Even Be Used Bedside. You Can Also Use It As An Entryway Table To Hold Your Keys. 24" H X 20" W X 20" D
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 20" W x 20" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 112.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 486347 |
| Product UPC: | 606114066743 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Contemporary And Modern Mirrored Stacking Blocks Occasional End Or Side Table |
| Features A Mirrored Pedestal Base |
| This Square Table Will Be The Perfect Accent To Your Room. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























