
24" Deep Taupe End Table With 6 By Homeroots
Distinctive In Style The 24" Deep Taupe End Table With 6 Radiates A Versatile Charm. This Table Is Made From Manufactured Wood In A Deep Taupe Color Throughout The Base And Top. A Great Accent On Either Side Of The Sofa Or Bed, This Adorable End Or Side Table Is Just What You Need. You Can Also Use It As An Entryway Table To Hold Your Keys. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Deep Taupe |
| Product Weight: | 27.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332837 |
| Product UPC: | 4512822776675 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $145.09
-65%$145.09
$50.78More Images




24" Deep Taupe End Table With 6 By Homeroots
Distinctive In Style The 24" Deep Taupe End Table With 6 Radiates A Versatile Charm. This Table Is Made From Manufactured Wood In A Deep Taupe Color Throughout The Base And Top. A Great Accent On Either Side Of The Sofa Or Bed, This Adorable End Or Side Table Is Just What You Need. You Can Also Use It As An Entryway Table To Hold Your Keys. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Deep Taupe |
| Product Weight: | 27.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332837 |
| Product UPC: | 4512822776675 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Distinctive In Style The 24" Deep Taupe End Table With 6 Radiates A Versatile Charm. This Table Is Made From Manufactured Wood In A Deep Taupe Color Throughout The Base And Top. A Great Accent On Either Side Of The Sofa Or Bed, This Adorable End Or Side Table Is Just What You Need. You Can Also Use It As An Entryway Table To Hold Your Keys. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Deep Taupe |
| Product Weight: | 27.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332837 |
| Product UPC: | 4512822776675 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























