
24" Canvas 6 Panels Blossom Trees Color Photo By Homeroots
Give your home a look both artistic and unique with this lovely photo. This photo is a superbly crafted piece with six panels on canvas. Its style is both one of a kind and contemporary, and its durable as well. As for measurements, they are 24 for height, 24 for width, and 2 for depth, and it weighs 23.5 pounds. If you want a practical, gorgeous, and long-lasting photo, this is the one for you.
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 2" D |
| Product Color: | Multi-Color |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 283995 |
| Product UPC: | 689805022624 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $422.09
-65%$422.09
$147.73More Images




24" Canvas 6 Panels Blossom Trees Color Photo By Homeroots
Give your home a look both artistic and unique with this lovely photo. This photo is a superbly crafted piece with six panels on canvas. Its style is both one of a kind and contemporary, and its durable as well. As for measurements, they are 24 for height, 24 for width, and 2 for depth, and it weighs 23.5 pounds. If you want a practical, gorgeous, and long-lasting photo, this is the one for you.
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 2" D |
| Product Color: | Multi-Color |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 283995 |
| Product UPC: | 689805022624 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Give your home a look both artistic and unique with this lovely photo. This photo is a superbly crafted piece with six panels on canvas. Its style is both one of a kind and contemporary, and its durable as well. As for measurements, they are 24 for height, 24 for width, and 2 for depth, and it weighs 23.5 pounds. If you want a practical, gorgeous, and long-lasting photo, this is the one for you.
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 2" D |
| Product Color: | Multi-Color |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 283995 |
| Product UPC: | 689805022624 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























