
24" Brown End Table With 6 By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" Brown End Table With 6. This Table Is Made From Manufactured Wood In A Brown Color Throughout The Base And Top. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. This Versatile Table Is A Great Accent For Most Any Room. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Weight: | 27.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332835 |
| Product UPC: | 4512822774480 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $132.49
-65%$132.49
$46.37More Images



24" Brown End Table With 6 By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" Brown End Table With 6. This Table Is Made From Manufactured Wood In A Brown Color Throughout The Base And Top. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. This Versatile Table Is A Great Accent For Most Any Room. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Weight: | 27.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332835 |
| Product UPC: | 4512822774480 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" Brown End Table With 6. This Table Is Made From Manufactured Wood In A Brown Color Throughout The Base And Top. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. This Versatile Table Is A Great Accent For Most Any Room. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Weight: | 27.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332835 |
| Product UPC: | 4512822774480 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























