
24" Brown And Black Free Form Manufactured Wood Bar Table By Homeroots
Enhance The Look Of Your Casual Dining Area With This Contemporary Style Space Saver Home Bar Table. It Features Sleek Black Tube Metal Legs With A Comfortable Foot Rest, And A Smooth Cappuccino Wood-Look Top. Easily Accommodating Two People, This Cozy Ha
Specifications
| Product Dimensions: | 41" H x 23.75" W x 35.5" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Weight: | 23.00 Pounds |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332760 |
| Product UPC: | 4512822776903 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $146.91
-65%$146.91
$51.42More Images



24" Brown And Black Free Form Manufactured Wood Bar Table By Homeroots
Enhance The Look Of Your Casual Dining Area With This Contemporary Style Space Saver Home Bar Table. It Features Sleek Black Tube Metal Legs With A Comfortable Foot Rest, And A Smooth Cappuccino Wood-Look Top. Easily Accommodating Two People, This Cozy Ha
Specifications
| Product Dimensions: | 41" H x 23.75" W x 35.5" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Weight: | 23.00 Pounds |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332760 |
| Product UPC: | 4512822776903 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance The Look Of Your Casual Dining Area With This Contemporary Style Space Saver Home Bar Table. It Features Sleek Black Tube Metal Legs With A Comfortable Foot Rest, And A Smooth Cappuccino Wood-Look Top. Easily Accommodating Two People, This Cozy Ha
Specifications
| Product Dimensions: | 41" H x 23.75" W x 35.5" D |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Weight: | 23.00 Pounds |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332760 |
| Product UPC: | 4512822776903 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























