
24" Black And Gray End Table With 6 By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" Black And Gray End Table With 6. The Top Of This Manufactured Wood Table Is Gray, While The Base Is A Nice Compliment In Black. Side Tables Are A Great Way To Flank Your Sofa, Use As An Accent Next To Your Favorite Chair, Or Can Even Be Used Bedside. You Can Also Use It As An Entryway Table To Hold Your Keys. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Black and Gray |
| Product Weight: | 21.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332838 |
| Product UPC: | 4512822772196 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $147.83
-65%$147.83
$51.74More Images




24" Black And Gray End Table With 6 By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" Black And Gray End Table With 6. The Top Of This Manufactured Wood Table Is Gray, While The Base Is A Nice Compliment In Black. Side Tables Are A Great Way To Flank Your Sofa, Use As An Accent Next To Your Favorite Chair, Or Can Even Be Used Bedside. You Can Also Use It As An Entryway Table To Hold Your Keys. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Black and Gray |
| Product Weight: | 21.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332838 |
| Product UPC: | 4512822772196 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 24" Black And Gray End Table With 6. The Top Of This Manufactured Wood Table Is Gray, While The Base Is A Nice Compliment In Black. Side Tables Are A Great Way To Flank Your Sofa, Use As An Accent Next To Your Favorite Chair, Or Can Even Be Used Bedside. You Can Also Use It As An Entryway Table To Hold Your Keys. 23.75" H X 11.75" W X 23.75" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 11.75" W x 23.75" D |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Base Material: | Manufactured Wood |
| Product Color: | Black and Gray |
| Product Weight: | 21.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 332838 |
| Product UPC: | 4512822772196 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























