
23" Mirrored Square End Table By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 23" Mirrored Square End Table. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 23" H X 19" W X 19" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 19" W x 19" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Faux Diamonds, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 49.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486359 |
| Product UPC: | 606114066842 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Clear Glass With Faux Diamonds Inlay |
| Drum Shape |
| Mirrored Finish With 5Mm Beveled Edge |
| Mirrored Top |
| Occasional Tables |
| This Square Table Will Be The Perfect Centerpiece To Your Room. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $402.54
-65%$402.54
$140.89More Images




23" Mirrored Square End Table By Homeroots
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 23" Mirrored Square End Table. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 23" H X 19" W X 19" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 19" W x 19" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Faux Diamonds, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 49.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486359 |
| Product UPC: | 606114066842 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Clear Glass With Faux Diamonds Inlay |
| Drum Shape |
| Mirrored Finish With 5Mm Beveled Edge |
| Mirrored Top |
| Occasional Tables |
| This Square Table Will Be The Perfect Centerpiece To Your Room. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Optimize Your Space And Add Some Charm To Your Room With The 23" Mirrored Square End Table. An Ideal Location For Placing Your Snacks And Drinks, And A Place To Keep Your Lamp, Frames, Or Other Accessories. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 23" H X 19" W X 19" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 19" W x 19" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Faux Diamonds, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 49.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486359 |
| Product UPC: | 606114066842 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Clear Glass With Faux Diamonds Inlay |
| Drum Shape |
| Mirrored Finish With 5Mm Beveled Edge |
| Mirrored Top |
| Occasional Tables |
| This Square Table Will Be The Perfect Centerpiece To Your Room. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























