
23" Clear Glass And Mirrored Round End Table With Drawer By Homeroots
Distinctive In Style The 23" Clear Glass And Mirrored Round End Table With Drawer Radiates A Versatile Charm. Includes A Single Easy Pull Out Drawer For Handy Storage Of Life'S Little Essentials. A Great Accent On Either Side Of The Sofa Or Bed, This Adorable End Or Side Table Is Just What You Need. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 23" H X 21" W X 21" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 21" W x 21" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Faux Crystals, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 79.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486345 |
| Product UPC: | 606114066736 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Glass Top: 4Mm Clear Tempered Glass |
| Mirrored Base With Faux Crystal Inlay |
| No Storage |
| Occasional Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




23" Clear Glass And Mirrored Round End Table With Drawer By Homeroots
Distinctive In Style The 23" Clear Glass And Mirrored Round End Table With Drawer Radiates A Versatile Charm. Includes A Single Easy Pull Out Drawer For Handy Storage Of Life'S Little Essentials. A Great Accent On Either Side Of The Sofa Or Bed, This Adorable End Or Side Table Is Just What You Need. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 23" H X 21" W X 21" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 21" W x 21" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Faux Crystals, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 79.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486345 |
| Product UPC: | 606114066736 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Glass Top: 4Mm Clear Tempered Glass |
| Mirrored Base With Faux Crystal Inlay |
| No Storage |
| Occasional Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Distinctive In Style The 23" Clear Glass And Mirrored Round End Table With Drawer Radiates A Versatile Charm. Includes A Single Easy Pull Out Drawer For Handy Storage Of Life'S Little Essentials. A Great Accent On Either Side Of The Sofa Or Bed, This Adorable End Or Side Table Is Just What You Need. You Can Match It With Other Pieces To Get The Ideal Look For Your Place. 23" H X 21" W X 21" D
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 21" W x 21" D |
| Product Material: | Mirror, Glass, Faux Crystals, Composite Wood |
| Product Base Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Product Weight: | 79.00 Pounds |
| Product Assembly: | None |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 486345 |
| Product UPC: | 606114066736 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Glass Top: 4Mm Clear Tempered Glass |
| Mirrored Base With Faux Crystal Inlay |
| No Storage |
| Occasional Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























