
21' Gold Metal With Wooden Bead Frame And Mirrored Glass Bottom Round Tray By Homeroots
Series Comprises Of Elegant, Round Trays That Are Guaranteed To Add A Touch Of Panache To Any Space. Crafted From Metal, These Stunning Decorative Trays Flaunt A Mirrored-Glass Bottom With Wooden Bead Details On The Frame That Make Them A Great Addition To Any Elegantly Styled Space.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 21.5in W x 21.5in D x 4in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895871 |
| Product SKU: | 376042 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 21 Gold Metal Wooden Bead |
| Frame Mirrored Glass Round Tray |
| 21 Gold Metal Wooden |
| Gold Metal Wooden Bead Frame |
| Gold Metal Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $165.93
-65%$165.93
$58.08More Images



21' Gold Metal With Wooden Bead Frame And Mirrored Glass Bottom Round Tray By Homeroots
Series Comprises Of Elegant, Round Trays That Are Guaranteed To Add A Touch Of Panache To Any Space. Crafted From Metal, These Stunning Decorative Trays Flaunt A Mirrored-Glass Bottom With Wooden Bead Details On The Frame That Make Them A Great Addition To Any Elegantly Styled Space.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 21.5in W x 21.5in D x 4in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895871 |
| Product SKU: | 376042 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 21 Gold Metal Wooden Bead |
| Frame Mirrored Glass Round Tray |
| 21 Gold Metal Wooden |
| Gold Metal Wooden Bead Frame |
| Gold Metal Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Series Comprises Of Elegant, Round Trays That Are Guaranteed To Add A Touch Of Panache To Any Space. Crafted From Metal, These Stunning Decorative Trays Flaunt A Mirrored-Glass Bottom With Wooden Bead Details On The Frame That Make Them A Great Addition To Any Elegantly Styled Space.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 21.5in W x 21.5in D x 4in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895871 |
| Product SKU: | 376042 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 21 Gold Metal Wooden Bead |
| Frame Mirrored Glass Round Tray |
| 21 Gold Metal Wooden |
| Gold Metal Wooden Bead Frame |
| Gold Metal Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























