
20' Round Natural Finish Wood Mirrored Glass Bottom Tray By Homeroots
The Whittier Series Is A Decorative Rustic Style Wooden Mirror Or It Can Be Used As A Tray. Now ThatS Versatile.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 4in W x 20in D x 20in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Brown |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895901 |
| Product SKU: | 376022 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Mirrored Glass Tray |
| Finish Wood Mirrored Glass Tray |
| Mirrored Glass Tray |
| Natural Finish Wood Mirrored Glass |
| Wood Mirrored Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $183.38
-65%$183.38
$64.18More Images





20' Round Natural Finish Wood Mirrored Glass Bottom Tray By Homeroots
The Whittier Series Is A Decorative Rustic Style Wooden Mirror Or It Can Be Used As A Tray. Now ThatS Versatile.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 4in W x 20in D x 20in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Brown |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895901 |
| Product SKU: | 376022 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Mirrored Glass Tray |
| Finish Wood Mirrored Glass Tray |
| Mirrored Glass Tray |
| Natural Finish Wood Mirrored Glass |
| Wood Mirrored Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Whittier Series Is A Decorative Rustic Style Wooden Mirror Or It Can Be Used As A Tray. Now ThatS Versatile.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 4in W x 20in D x 20in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Brown |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895901 |
| Product SKU: | 376022 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Mirrored Glass Tray |
| Finish Wood Mirrored Glass Tray |
| Mirrored Glass Tray |
| Natural Finish Wood Mirrored Glass |
| Wood Mirrored Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























