
20' Matte Black Metal Half Circles And Mirrored Glass Round Tray By Homeroots
Crafted from high quality metal and mirror, this 20" Matte Black Metal Half Circles And Mirrored Glass Round Tray is a stunner. This versatile tray will gracefully adorn your table, nightstand, or dresser to collect clutter and display your treasures in a meaningful and fashionable way. 3" x 20" x 20".
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 20in W x 20in D x 3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896069 |
| Product SKU: | 376052 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Circles Mirrored Glass Round Tray |
| Matte Black Metal Half Circles |
| Metal Half Circles Mirrored Glass |
| Mirrored Glass Round Tray |
| Half Circles Mirrored Glass Round |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $123.94
-65%$123.94
$43.38More Images




20' Matte Black Metal Half Circles And Mirrored Glass Round Tray By Homeroots
Crafted from high quality metal and mirror, this 20" Matte Black Metal Half Circles And Mirrored Glass Round Tray is a stunner. This versatile tray will gracefully adorn your table, nightstand, or dresser to collect clutter and display your treasures in a meaningful and fashionable way. 3" x 20" x 20".
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 20in W x 20in D x 3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896069 |
| Product SKU: | 376052 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Circles Mirrored Glass Round Tray |
| Matte Black Metal Half Circles |
| Metal Half Circles Mirrored Glass |
| Mirrored Glass Round Tray |
| Half Circles Mirrored Glass Round |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Crafted from high quality metal and mirror, this 20" Matte Black Metal Half Circles And Mirrored Glass Round Tray is a stunner. This versatile tray will gracefully adorn your table, nightstand, or dresser to collect clutter and display your treasures in a meaningful and fashionable way. 3" x 20" x 20".
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 20in W x 20in D x 3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896069 |
| Product SKU: | 376052 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Circles Mirrored Glass Round Tray |
| Matte Black Metal Half Circles |
| Metal Half Circles Mirrored Glass |
| Mirrored Glass Round Tray |
| Half Circles Mirrored Glass Round |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























