
20" Chic Round Wood Framed Wall Mirror By Homeroots
Classic and updated at the same time, this 20" Chic Round Wood Framed Wall Mirror can be an important accent in almost any room. Change up the look of your space with this handcrafted round mirror. This mirror would do wonders in your living room, bedroom, hallway, entrance foyer or office. 20" x 20" X 2.2"
Specifications
| Product Dimensions: | 20" H x 20" W x 2.25" D |
| Product Color: | Light Brown |
| Product Finish: | Light Brown |
| Product Material: | Mirror |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 321298 |
| Product UPC: | 614486189069 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $63.61
-65%$63.61
$22.26More Images

20" Chic Round Wood Framed Wall Mirror By Homeroots
Classic and updated at the same time, this 20" Chic Round Wood Framed Wall Mirror can be an important accent in almost any room. Change up the look of your space with this handcrafted round mirror. This mirror would do wonders in your living room, bedroom, hallway, entrance foyer or office. 20" x 20" X 2.2"
Specifications
| Product Dimensions: | 20" H x 20" W x 2.25" D |
| Product Color: | Light Brown |
| Product Finish: | Light Brown |
| Product Material: | Mirror |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 321298 |
| Product UPC: | 614486189069 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Classic and updated at the same time, this 20" Chic Round Wood Framed Wall Mirror can be an important accent in almost any room. Change up the look of your space with this handcrafted round mirror. This mirror would do wonders in your living room, bedroom, hallway, entrance foyer or office. 20" x 20" X 2.2"
Specifications
| Product Dimensions: | 20" H x 20" W x 2.25" D |
| Product Color: | Light Brown |
| Product Finish: | Light Brown |
| Product Material: | Mirror |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 321298 |
| Product UPC: | 614486189069 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























