
2 Drawer And 1 Door Accent Cabinet With 2 Open Compartments, Brown By Benzara
Add storage and display space to your home decor with the inclusion of this industrial style Accent Cabinet. Featuring a sturdy construction of veneer, solid wood, and engineered wood, it incorporates two drawers with metal handles, two open compartments, and a single door cabinet with a shelf inside.
Specifications
| Product Dimensions: | 36.13 H x 34 W x 16 L |
| Product Material: | Solid Wood, Veneer, Engineered wood and Metal |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210630 |
| Product UPC: | 192551407589 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Accent Cabinet |
| 2 Open compartments |
| 2 Drawers with bar handles |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,028.79
-65%$1,028.79
$360.08More Images




2 Drawer And 1 Door Accent Cabinet With 2 Open Compartments, Brown By Benzara
Add storage and display space to your home decor with the inclusion of this industrial style Accent Cabinet. Featuring a sturdy construction of veneer, solid wood, and engineered wood, it incorporates two drawers with metal handles, two open compartments, and a single door cabinet with a shelf inside.
Specifications
| Product Dimensions: | 36.13 H x 34 W x 16 L |
| Product Material: | Solid Wood, Veneer, Engineered wood and Metal |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210630 |
| Product UPC: | 192551407589 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Accent Cabinet |
| 2 Open compartments |
| 2 Drawers with bar handles |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add storage and display space to your home decor with the inclusion of this industrial style Accent Cabinet. Featuring a sturdy construction of veneer, solid wood, and engineered wood, it incorporates two drawers with metal handles, two open compartments, and a single door cabinet with a shelf inside.
Specifications
| Product Dimensions: | 36.13 H x 34 W x 16 L |
| Product Material: | Solid Wood, Veneer, Engineered wood and Metal |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM210630 |
| Product UPC: | 192551407589 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Accent Cabinet |
| 2 Open compartments |
| 2 Drawers with bar handles |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























