
17" Marbleized Cherry Brown Dove Figurine Sculpture By Homeroots
Bring some sizzle to your space with this eye-catching 17" marbleized cherry brown dove figurine sculpture. Accessorize your room with this chic figurine in a marbleized cherry brown coloration. A perfect decorative addition for anyone who loves a stylish look and feel. You can be certain that you'll be leaving an impression with this unique piece. 16.5" H x 6.5" W x 11.5" D
Specifications
| Product Dimensions: | 16.5" H x 6.5" W x 11.5" D |
| Product Color: | Marbleized Cherry Brown |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 468284 |
| Product UPC: | 4512822749907 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $112.78
-65%$112.78
$39.47More Images





17" Marbleized Cherry Brown Dove Figurine Sculpture By Homeroots
Bring some sizzle to your space with this eye-catching 17" marbleized cherry brown dove figurine sculpture. Accessorize your room with this chic figurine in a marbleized cherry brown coloration. A perfect decorative addition for anyone who loves a stylish look and feel. You can be certain that you'll be leaving an impression with this unique piece. 16.5" H x 6.5" W x 11.5" D
Specifications
| Product Dimensions: | 16.5" H x 6.5" W x 11.5" D |
| Product Color: | Marbleized Cherry Brown |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 468284 |
| Product UPC: | 4512822749907 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bring some sizzle to your space with this eye-catching 17" marbleized cherry brown dove figurine sculpture. Accessorize your room with this chic figurine in a marbleized cherry brown coloration. A perfect decorative addition for anyone who loves a stylish look and feel. You can be certain that you'll be leaving an impression with this unique piece. 16.5" H x 6.5" W x 11.5" D
Specifications
| Product Dimensions: | 16.5" H x 6.5" W x 11.5" D |
| Product Color: | Marbleized Cherry Brown |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 468284 |
| Product UPC: | 4512822749907 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























