
15' Antiqued Gold Tone Metal With Mirrored Glass Bottom Tray By Homeroots
Exceptionally Crafted From Metal And Finished In An Antiqued-Gold Tone, Is A Stunning Round Tray That Flaunts A Mirrored-Glass Base. The Unique Combination Of Mirrored Glass And Gold Metal Accents Makes The Serkis Stand Out In Any Space,
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15.25in W x 15.25in D x 2.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896175 |
| Product SKU: | 376026 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tone Metal Mirrored Glass Tray |
| 15 Antiqued Gold Tone Metal |
| Gold Tone Metal Mirrored Glass |
| Antiqued Gold Tone Metal Mirrored |
| Metal Mirrored Glass Tray |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $99.13
-65%$99.13
$34.70More Images



15' Antiqued Gold Tone Metal With Mirrored Glass Bottom Tray By Homeroots
Exceptionally Crafted From Metal And Finished In An Antiqued-Gold Tone, Is A Stunning Round Tray That Flaunts A Mirrored-Glass Base. The Unique Combination Of Mirrored Glass And Gold Metal Accents Makes The Serkis Stand Out In Any Space,
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15.25in W x 15.25in D x 2.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896175 |
| Product SKU: | 376026 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tone Metal Mirrored Glass Tray |
| 15 Antiqued Gold Tone Metal |
| Gold Tone Metal Mirrored Glass |
| Antiqued Gold Tone Metal Mirrored |
| Metal Mirrored Glass Tray |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Exceptionally Crafted From Metal And Finished In An Antiqued-Gold Tone, Is A Stunning Round Tray That Flaunts A Mirrored-Glass Base. The Unique Combination Of Mirrored Glass And Gold Metal Accents Makes The Serkis Stand Out In Any Space,
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15.25in W x 15.25in D x 2.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896175 |
| Product SKU: | 376026 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tone Metal Mirrored Glass Tray |
| 15 Antiqued Gold Tone Metal |
| Gold Tone Metal Mirrored Glass |
| Antiqued Gold Tone Metal Mirrored |
| Metal Mirrored Glass Tray |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























