
15.5" X 47.25" X 23.75" Cappuccinotaupe Reclaimed Wood Look TV Stand By Homeroots
Let This Contemporary Style Two-Toned Tv Stand Take Center Stage In Your Entertainment Space! Finished In A Rich Cappuccino, With A Contrasting Elegant Taupe Reclaimed-Look On The Door Fronts For A Rustic Appeal, The 48-Inch Long Top Length Can Hold Any S
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 15.5" W x 47.25" D |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Wood Brown |
| Product Weight: | 55.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 355707 |
| Product UPC: | 4512839643304 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $388.75
-65%$388.75
$136.06More Images



15.5" X 47.25" X 23.75" Cappuccinotaupe Reclaimed Wood Look TV Stand By Homeroots
Let This Contemporary Style Two-Toned Tv Stand Take Center Stage In Your Entertainment Space! Finished In A Rich Cappuccino, With A Contrasting Elegant Taupe Reclaimed-Look On The Door Fronts For A Rustic Appeal, The 48-Inch Long Top Length Can Hold Any S
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 15.5" W x 47.25" D |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Wood Brown |
| Product Weight: | 55.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 355707 |
| Product UPC: | 4512839643304 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Let This Contemporary Style Two-Toned Tv Stand Take Center Stage In Your Entertainment Space! Finished In A Rich Cappuccino, With A Contrasting Elegant Taupe Reclaimed-Look On The Door Fronts For A Rustic Appeal, The 48-Inch Long Top Length Can Hold Any S
Specifications
| Product Dimensions: | 23.75" H x 15.5" W x 47.25" D |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Wood Brown |
| Product Weight: | 55.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 355707 |
| Product UPC: | 4512839643304 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























