
12" Gray Polyresin Farmhouse Design Tabletop Fountain with Light By Homeroots
The 12" gray polyresin farmhouse design tabletop fountain with light is the perfect decorative accessory for your home. This gray colored piece is made from high grade polyresin and includes a great water feature with light. Great to use on its own or mix with other decorations for the perfect look. You can be certain that you'll be leaving an impression with this unique piece. 11.5" H x 6" W x 7" D
Specifications
| Product Dimensions: | 11.5" H x 6" W x 7" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Polyresin |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 468293 |
| Product UPC: | 4512822781280 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $100.58
-65%$100.58
$35.20More Images




12" Gray Polyresin Farmhouse Design Tabletop Fountain with Light By Homeroots
The 12" gray polyresin farmhouse design tabletop fountain with light is the perfect decorative accessory for your home. This gray colored piece is made from high grade polyresin and includes a great water feature with light. Great to use on its own or mix with other decorations for the perfect look. You can be certain that you'll be leaving an impression with this unique piece. 11.5" H x 6" W x 7" D
Specifications
| Product Dimensions: | 11.5" H x 6" W x 7" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Polyresin |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 468293 |
| Product UPC: | 4512822781280 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The 12" gray polyresin farmhouse design tabletop fountain with light is the perfect decorative accessory for your home. This gray colored piece is made from high grade polyresin and includes a great water feature with light. Great to use on its own or mix with other decorations for the perfect look. You can be certain that you'll be leaving an impression with this unique piece. 11.5" H x 6" W x 7" D
Specifications
| Product Dimensions: | 11.5" H x 6" W x 7" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Polyresin |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 468293 |
| Product UPC: | 4512822781280 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























