
1 Drawer Wooden Nightstand With Metal Legs, Black And Gold By Benzara
Provide a sophisticated storage space besides your bed by bringing in this contemporary style Nightstand which offers 1 smooth gilding drawer. Constructed from the amalgamation of solid wood and metal frame, it is accented in the hues of gold and black.
Specifications
| Product Dimensions: | 24 H x 18 W x 20 L |
| Product Material: | Solid Wood and Metal |
| Product Color: | Black and Gold |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM218947 |
| Product UPC: | 192551470026 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Nightstand |
| 1 Smooth gliding drawer |
| Supported on tubular legs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




1 Drawer Wooden Nightstand With Metal Legs, Black And Gold By Benzara
Provide a sophisticated storage space besides your bed by bringing in this contemporary style Nightstand which offers 1 smooth gilding drawer. Constructed from the amalgamation of solid wood and metal frame, it is accented in the hues of gold and black.
Specifications
| Product Dimensions: | 24 H x 18 W x 20 L |
| Product Material: | Solid Wood and Metal |
| Product Color: | Black and Gold |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM218947 |
| Product UPC: | 192551470026 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Nightstand |
| 1 Smooth gliding drawer |
| Supported on tubular legs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Provide a sophisticated storage space besides your bed by bringing in this contemporary style Nightstand which offers 1 smooth gilding drawer. Constructed from the amalgamation of solid wood and metal frame, it is accented in the hues of gold and black.
Specifications
| Product Dimensions: | 24 H x 18 W x 20 L |
| Product Material: | Solid Wood and Metal |
| Product Color: | Black and Gold |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM218947 |
| Product UPC: | 192551470026 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Nightstand |
| 1 Smooth gliding drawer |
| Supported on tubular legs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























