
1 Door Wooden End Table With 1 Cubby And Power Hub, Brown By Benzara
Bless your living space with the inclusion of this utility based End Table. Constructed from the combination of veneer, solid wood and engineered wood, it features a spacious cabinet and an open cubby. The open cubby incorporates a power hub with 2 Power Sockets and 2 USB Slots.
Specifications
| Product Dimensions: | 26.25 H x 22.25 W x 26 L |
| Product Material: | Veneer, Solid Wood, Engineered Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM213294 |
| Product UPC: | 192551415775 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 End Table only |
| Features 1 cabinet storage |
| Cubby incorporates a power hub |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




1 Door Wooden End Table With 1 Cubby And Power Hub, Brown By Benzara
Bless your living space with the inclusion of this utility based End Table. Constructed from the combination of veneer, solid wood and engineered wood, it features a spacious cabinet and an open cubby. The open cubby incorporates a power hub with 2 Power Sockets and 2 USB Slots.
Specifications
| Product Dimensions: | 26.25 H x 22.25 W x 26 L |
| Product Material: | Veneer, Solid Wood, Engineered Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM213294 |
| Product UPC: | 192551415775 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 End Table only |
| Features 1 cabinet storage |
| Cubby incorporates a power hub |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bless your living space with the inclusion of this utility based End Table. Constructed from the combination of veneer, solid wood and engineered wood, it features a spacious cabinet and an open cubby. The open cubby incorporates a power hub with 2 Power Sockets and 2 USB Slots.
Specifications
| Product Dimensions: | 26.25 H x 22.25 W x 26 L |
| Product Material: | Veneer, Solid Wood, Engineered Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM213294 |
| Product UPC: | 192551415775 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 End Table only |
| Features 1 cabinet storage |
| Cubby incorporates a power hub |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























